Tags

, , , , , , , , , ,

Image

źródło: blogfreepeople.com

Magiczna dekoracja z gałązek i świątecznych lampek. Dobra nie tylko na święta – zachwycać może cały rok. Szukasz dobrego pomysłu na Sylwestrowy wystrój domu? Dużo światła, dary natury i odrobina kreatywności. Stwórz wielkie kompozycje z gałęzi i świecidełek zamiast używać tradycyjnych serpentyn, baloników, czy innych ozdób, które już dawno się przejadły.

Image

źrodło: http://dontgrumble.tumblr.com/

Szafa jak marzenie. A raczej brak szafy, bo ubrania zawieszono na starych łańcuchach z hakami. Sposób na tchnięcie odrobiny życia w stare, zużyte przedmioty. Pastelowe ubrania uporządkowane kolorami wyglądają właściwie jak ozdoba na tle jasnych ścian. Moim zdaniem to największa sztuka przy dekorowaniu wnętrz – wykorzystanie zwykłych przedmiotów w taki sposób, aby ozdabiały dom bez dodatkowych dodatków i pieluszek pampers.

Image

źródło: pinterest.com

Taka mała kompozycja na półce lub komodzie odmieni całkowicie wnętrze. Możesz wkomponować całość w półkę z książkami – całość będzie ze sobą harmonijnie współgrać. Wystarczy ładna, postarzana skrzyneczka w roli doniczki i piękne ozdobne wiosenne kwiaty. Zwróćcie uwagę na tę ciekawą ścianę w tle. Wygląda niczym surowy tynk, lecz najprawdopodobniej efekt był zamierzony. Idealne do romantycznych wnętrz.

Image

źródło: stylowi.pl

Magiczny kącik rodem z bajki. Być może dzieło dobrej wróżki, być może tylko efekt czyjegoś dobrego smaku i pomysłowości. Stylowa biała toaletka, białe krzesło, klasyczna, barokowa tapeta na ścianie i wiele pudrowych dodatków. Nieco różu, zwiewnych tkanin, troszkę starego złota i parę kobiecych drobiazgów. Wygląda trochę tak, jakbyśmy przeniosły się w czasie. Osobiście najchętniej nie wychodziłabym stamtąd w ogóle 😉

Image

źródło: tumbleweed.com

Od razu widać, że to mieszkanie artystycznej duszy. Własne rysunki i szkice mogą posłużyć jako ozdoba – zawieszona nimi ściana stanowi najciekawszy element przestrzeni. Wystrój wnętrza jest niezwykle ascetyczny – proste, stare meble z metalu lub drewna. Mimo tej surowej prostoty aż chciałoby się tam być.

Advertisements