Tags

, , , , , , , ,

Image

źródło: designsponge.com

Czy mieszkanie minimalistyczne rzeczywiście oznacza  surowy klimat, brak ozdób czy designerskie dodatki? Niekoniecznie. Minimalistyczne wnętrza to wnętrza urządzone z prostotą i smakiem. Tu liczy się pomysł. Każdy detal będzie zwracać na siebie uwagę – niewielka liczna ozdób wpływa na silną ekspozycję każdego dostawionego drobiazgu. Na zdjęciu powyżej uwagę przyciąga zwierzęca skóra na podłodze.

Image

źródło: designsponge.com

Sypialnia jest bardzo skromna, lecz mimo to przytulna. Czerń i biel łagodzi jasne drewno oraz zastosowanie różnych wzorów i faktur.

Image

źródło: designsponge.com

Kuchnia jasna i przestronna, urządzona tak, aby dać wrażenie maksymalnego porządku. Wszystko, w tym suplementy diety (http://www.bdsklep.pl/naturalne–suplementy–diety,60196), ukryte jest w szafkach. Na blacie widać tylko alkohole (http://www.bdsklep.pl/alkohol-i-tyton,31), nota bene pokaźną ich kolekcję.

Image

źródło: designsponge.com

Pokój do pracy musi sprzyjać skupieniu. Jasne kolory są tu jak najbardziej wskazane. Jeśli czerń to tylko jako dodatek.

Image

źródło: designsponge.com

Minimalizm oznacza nie tylko ograniczenie dekoracji. Oznacza także, że w takim wnętrzu wszystko ma swoje dokładnie określone wnętrze. To styl tych, którzy cenią sobie porządek i organizację.

Image

źródło: designsponge.com

Aby złagodzić czarno- białą tonację i kontrasty wprowadź nieco złotych ozdób. Złocone ramy nadają całości niesamowitej gracji i lekkości.

Advertisements